Resum del Torneig Mare Nostrum 2019

Com tots sabeu, el nostre Club ha participat al Torneig Mare Nostrum i aquí teniu un resum del que ha estat la nostra participació a l'edició 2019.

 

Benjamí B:

L'equip del Benjamí B l'ha dirigit en Jordi Bidegaín amb l'Iker i la seva participació ha anat de més a menys en quan a resultats.

 

RESULTATS:

 

Benjamí - Montbuí FS 5-2

Benjamí - La Pobla de Montornés CFS 5-7

Benjamí - Sala 10 Futbol Emotion 1-4

 

Al partit de consolació el resultat va ser:

 

Abrera FS - Benjamí 3-1

 

L'equip d'en Jordi podria haver arribat més lluny si en el partit contra La Pobla no hagués tingut tanta mala sort i pel joc vist tenim moltes coses positives a treure dels jugadors.

 

El millor va ser l'estada al Resort i el bon ambient dels nois i les families que els acompanyaven.

 

Molt bé nois!

 

 

 

 

Aleví A

L'equip de l'Aleví A va fer un molt bon paper classificant-se per la fase final i quedant 3r al Torneig.

 

RESULTATS:

 

Aleví A - Son Oliva CD  10-0

Aleví A - Sant Joan At. 0-1

Aleví A - Laguna CFS 12-1

 

El partit de quarts de final es va jugar contra un equip d'Escòcia.

 

Finta Futsal - Aleví A 3-4

 

El partit de Semifinals el vam jugar contra Sant Andreu de la Barca.

 

Sant Andreu FS - Aleví A 6-1

 

L'equip d'Albert Lobo i Jordi Bosch va competir molt bé fins que es van topar amb un rival molt fort que els va deixar a les portes d'una final.

 

A seguir treballant i enhorabona per la tercera plaça!!!

 

 

Aleví B

L'equip del l'Aleví B no va poder classificar-se per la fase final i el nivell del grup on van jugar era molt parell al nostre equip.

 

RESULTATS:

 

Pedro Poveda ATH - Aleví B  4-4

Fundació Terrassa - Aleví B 0-0

Sala 10 Futbol Emotion - Aleví B 1-0

 

El partit de consolació va tenir el següent resultat:

 

Aleví B - Fundació Terrassa 1-2

 

L'equip de Josep Ma Coral i en Jairo Camacho ha competit bé, peró els pocs efectius han sigut determinants. Malgrat això els resultats tant curts a tots els partits ens fa pensar que el grup E estava molt igual·lat.

 

Com sempre, bona feina nois!!!

 

 

 

 

Infantil A

L'equip de l'Infantil A que dirigia Enric Lobo, Youssef i Marc Moral va fer un molt bon torneig, passant la fase grups amb un bon resultat en l'últim partit i amb alegria.

 

RESULTATS:

 

Infantil - Mislata FS 2-2

Infantil - Cubelles FS 5-1

Infantil - Amposta FS 1-3

 

El partit de semifinals el vam jugar contra l'equip d'Escòcia.

 

Infantil - Finta Futsal  2-3

 

L'equip va tenir a tocar la final, però la sort no va estar amb ells.

 

Un equip de futur amb molt bona competitivitat.

 

Molt bé nois!

 

 

Infantil C

L'equip de l'Infantil C portat pel Dani Bel ha estat força bé durant tot el torneig.

 

RESULTATS:

 

Infantil C - Abrera FS  6-4

Infantil C - Alcoletge FS 2-2

Son Oliva FS - Infantil C 7-1

 

El partit de consolació ens va tocar jugar amb l'equip de Saragossa:

 

Infantil C - Sala 10 Emotion 0-2

 

L'equip va tenir el condicionant de que només es classificava el primer de grup i això va penalitzar moltíssim.

 

Un equip que amb molt esforç i treball esta tenint molt bons resultats.

 

Molt bé nois, a seguir així!!!

 

 

Cadet A

L'equip del Cadet A ha fet un torneig per treure's el barret, amb tant sols 6 jugadors ha fet una excel·lent actuació!

 

RESULTATS:

 

Cadet - Corazonista Moncayo FS 3-2

Cadet - Cubelles FS 7-0

Cadet - Proneo Sports 2-5

 

El partit de semifinals el vam jugar contra l'Abrera FS.

 

Cadet - Abrera FS 7-3

 

A la final el partit va ser contra el Proneo Sports, perdent per la mínima.

 

Proneo Sports - Cadet 4-3

 

L'equip de la Mireia ha fet un torneig sensacional arribant a la final i perdent-la per tant sols un gol.

A més a més, el jugador Adrian Zurita va ser escollit, com millor jugador de la categoria, brutal!!!

 

Un equip altre equip de futur competint de manera excel-lent.

 

Enhorabona subcampions!!!